خريد بک لينک
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
فلنج
Barabas Ropa de hombre
چاقی خودراباهومیوپاتی درمان کنید.
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 29 ارديبهشت 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : عباس روح الامینی | بازدید : <-PostHit->
فروشگاه بهداشت سلامت پیگیری سفارش


چاقی خود را با هومیوپاتی درمان کنید

چاقی خود را با هومیوپاتی درمان کنید

10227

وضعیت:

نمودار قیمت قیمت: 670,000 ریال


روش ارسال: دانلود فایل


حجم فایل: 1.5 مگابایت

خرید

معرفی محصول:

سوال: با خرید این محصول من دقیقا صاحب چه چیزی می شوم.

جواب:با خرید این محصول شما یک فایل پی دی اف نه صفحه ای را دانلود می کنید که در آن نحوه درمان چاقی به روش هومیوپاتی را یاد می گیرید


سوال:این آموزش توسط چه کسی ارائه شده است.

جواب: این آموزش توسط دکتر عادل حیدری نژاد معروف ترین پزشک متخصص هومیوپاتی اطفال ایران و عضو دپارتمان اطفال بیمارستان فوق تخصصی تریتا ارائه شده است.

توضیحات:

درمان چاقی به روش طبیعی مانند یک آبشار درمانیاست، عیوب بیمار به ترتیب برطرف می‌شود، بنابراین بیماری که خود را بهاین روش می‌سپارد، هر روز شاهد معجزه ای جدید درمانی می‌شود.

افزایش میزان مبتلایان به چاقی در سال‌های اخیر به حدی شدهاست که شمار آنان در این کشورها از شمار افراد مبتلا به کمبود تغذیه فراتررفته و این امر نه به معنای بهبود وضعیت تغذیه بلکه به معنای بروز مشکلاتقابل توجه در آینده است.

از سوی دیگر،بروزپدیدۀ افزایش وزن و چاقی به شکلی گمراه کنند موجب غفلت از کمبودویتامین‌ها و ریز مغذی‌ها می‌شود و این امر باعث ایجاد کلاف سردرگمی ازمشکل عمدۀ بهداشتی در جهان یعنی گرسنگی، چاقی و کمبود ویتامین‌ها و ریزمغذی‌ها می شود که هر سه آنها راه حل مشترکی به نام تغذیه مناسب دارند

در حالیکه در طب نوین این اهداف خیلی مد نظر نیست، اگر هم مد نظر باشد، ابزار کار خیلی ضعیف است،مثلاً شما می‌خواهید چاقی را درمان کنید تا دیابت هم درمان شود، به فرضچاقی هم برطرف شود می‌بینید که گاه حتی دیابت بدتر از قبل هم شده است وبیمار ترجیح می‌دهد همچنان چاق باقی بماند ولی تعداد قرص‌های قندش رازیادتر نکند! مثال دیگر اینکه چاقی از بین می‌رود ولی مریض دچار تاری دیدهم می‌شود و از حالا به بعد باید عینک هم بزند

به طور خلاصه اینکهدر روش طب هومیوپاتی عیوب بیمار یکی یکیبرطرف می‌شود و با کمال تعجب و ناباوری مریضی که خود را به پزشک مجرب طبهومیوپاتی سپرده هر روز شاهد معجزه ای جدید و ناخواسته درمانی خواهد بود.

وضعیت اقتصادی – اجتماعی بالا و پایین، هر دو می توانند با چاقی همراهباشند، ولی علت چاقی در آنها متفاوت است. وضعیت اقتصادی – اجتماعی بالامی‌تواند همراه با دستیابی به غذاهای دارای کالری بیشتر و عدم تحرک ناشی ازاستفاده از وسایل و امکانات رفاهی بیشتر باشد، که منجر به چاقی و اضافهوزن می شود و چاقی در افراد دارای وضعیت اقتصادی – اجتماعی پایین بیشترناشی از سوء تغذیه است نه پرخوری.

تغییر عادات رفتاری می تواند دربسیاری از بیماران باعث کاهش وزن کافی برای بهبود سلامت شود، اما اغلب بهتدریج دوباره افزایش وزن روی می دهد. گرچه برای بسیاری از مردم کاهش وزنمشکل است، اما حفظ کاهش وزن از آن هم دشوارتر است.

پیرویاز یک الگوی غذایی صحیح در طول زندگی از کودکی تا بزرگسالی راهکاری ساده وارزان در پیشگیری از اضافه وزن و چاقی و متعاقب آن بروز بیماری های مزمناست که با آموزش و فرهنگ سازی صحیح می توان به آن دست یافت

رژیم‌هایلاغری که در طب مدرن به افراد تجویز می‌شود عمدتا بر پایه کالری حسابمی‌شود و برای تمام افراد بدون در نظر گرفتن وضعیت آنها رژیم ارائه می‌شود. بسیاری از کسانی که از این نوع رژیم ها پیروی می‌کنند پس از مدتی دچارناراحتی‌های اعصاب و افسردگی می‌شوند.

افراد ممکن است بعد از مدتی رعایت رژیم های سخت خسته شوند واگرچه ممکن است کاهش وزن زیادی هم داشته باشند اما باکنارگذاشتن رژیم، ولعزیادی برای خوردن پیدا می‌کنند که خود موجب بازگشت دوباره وزن از دست رفتهمی‌شود.

موجب ناراحتی‌های گوارش می‌شوددرگیر هضم غذاست و هنوز غذا هضم نشده است که فرد دوباره غذا می‌خورد که خوداضافه کردن تعداد وعده‌های غذایی نیز خود به نوعی مشکل است چرا که معده. در بسیاری از روایات آمده که حذف شام باعث ضعف بدن می شوددر رژیم های لاغری افراد چاق در طب مدرن حذف شام خود معضلی است که موجب ضعف قوای افراد می‌شود.

در روش طب هومیوپاتی درمان چاقی معانی دیگری هم می‌دهد و آن عبارت است ازدرمان کم کاری تیروئید، درمان کیست تخمدان، درمان کبد چرب، درمان نزله،درمان اخلاط ریوی، درمان آلرژی پوستی، درمان فشار خون، درماندیابت و زیرا در طب هومیوپاتی هدف از درمان، اصلاح وضعیت است و به همین دلیلوقتی وضعیت اصلاح شد، چاقی هم اصلاح می شود؛ بیماری‌های همراه وبیمار‌ی‌های زمینه ای هم تا حدود خیلی زیادی اصلاح می‌شود

هیچ داروی معجزه آسایی در هیچ کجای دنیا برای ریشه کنی چاقی و چاقی شکمی وجود ندارد. بسیاری از این دستگاه ها فقط جنبه تبلیغاتی دارند و حتی داروهایی که استاندارد هستند و مجوز دارند، به طور لحظه ای اثرگذار هستند یعنی باید ضمن رعایت رژیم غذایی سالم و تحرک بدنی کافی از این داروها با تشخیص پزشک استفاده کرد
درباره دستگاه های کوچک کننده شکم نیز باید گفت مطالعه علمی در این زمینه وجود ندارد. حتی درباره لیپوساکشن باید گفت فرد به تنهایی نمی تواند با انجام این عمل از چربی اضافه بدنش برای همیشه راحت شود زیرا تناسب اندام جز با رعایت رژیم غذایی متعادل و داشتن تحرک بدنی کافی امکان پذیر نیست


نکته بسیار مهم :ففط یادتان باشد حتما حداقل تا یک ماه قبل از این آموزش از هیچ داروی هومیوپاتیی استفاده نکرده باشید

پرهیز غذایی:در طی مدت درمان جدا از مصرف قهوه نسکافه سیر موسیر و داروهای گیاهی و ترشی پرهیز کنید

سلب مسئولیت

ما همین جا اعلام می داریم هدف اصلی ما ارتقا سطح سلامت افراد جامعه با استفاده از اصول کاملا علمی و تایید شده طب هومیوپاتی تحت نظارت اداره طب مکمل وزارت بهداشت کشور ایران است ولی هیچ ادعایی در اثبات خودمان و رد سایرین نداریم.ما فایل های آموزشی زیادی را در وب سایت مان قرار داده و می دهیم که روش طب مکمل هومیوپاتی را در درمان بیماری های پزشکی رایج ارائه می دهد ولی هیچ اصراری در قانع کردن جامعه برای استفاده از آن ها نداریم و معتقد هستیم خود افراد با مطالعه و تحقیق متوجه صلاح خود می شوند.بر همین اساس و در همین جا اعلام می داریم که مسئولیت استفاده از فایل های آموزشی ما صرفا برعهده متقاضی و خریدار آن ها می باشد و فرض را بر این می دانیم که بیماران ما با اطلاع و شناخت کافی و لازم از نحوه درمان هومیوپاتی و توانایی ها و محدودیت های درمانی آن و با اعتماد کامل نسبت به دکتر عادل حیدری نژاد  این آموزش ها را خریداری کرده مسئولیت همه چیز را بطور کامل می پذیرند.

 


چاقی خود را با هومیوپاتی درمان کنید      چاقی خود را با هومیوپاتی درمان کنید      چاقی خود را با هومیوپاتی درمان کنید


چاقی خود را با هومیوپاتی درمان کنید
 تاریخ ثبت: 1395/2/21    تاریخ به روزرسانی: 1395/2/21
قیمت: 670,000 ریال
بازديد: 59
حجم فایل: 1.5 مگابایت

اینجانب دکتر عادل حيدري نژاد فروشنده این محصول می باشم. پس از ثبت سفارش، به اطلاعات تماس من دسترسی خواهید داشت و پاسخگوی سوالات شما خواهم بود.لطفا برای دانلود این محصول، لینک زیر را کلیک کنید. پس از آن می توانید ثبت سفارش کرده و به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت نمایید و بلافاصله محصول را دانلود کنید.

دانلودادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
بهداشت,سلامت,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->